Sikeresen pályáztunk egy nagyméretű jurta elkészítésére és telepítésére a NapraFarmon. Ezen a héten mind a jurtakészítő céggel, mind a közösségi térként megálmodott jurtához 4,1 millió forint támogatást nyújtó Szabadságra Nevelésért Alapítvánnyal (SZNA, székhely: 1118 Budapest, Ménesi út 68., adószám: 18904923-1-43, https://szabadsagranevelesert.hu/) megtörtént a szerződések aláírása. Iskolánk a pályázati támogatásnak köszönhetően komoly fejlesztést tud végrehajtani a NapraFarmon, önerőként pedig további tervek megvalósítása is lehetővé válik ebben az évben.  Célunk, hogy a NapraFarm kicsinek és nagynak egyaránt egy befogadó, nyitott és természetes közösségi tér legyen, ahol a jurta – 2022 nyarának végére tervezett átadásával – zárt térben megvalósított foglalkozásokat, rendezvényeket, akár többnapos programokat is szervezhetünk.

Köszönjük a támogatást a Szabadságra Nevelésért Alapítványnak!