MUNKATÁRSAINK

ISKOLAKÉPVISELŐ:   TISCH FERENC


P E D A G Ó G U S A I N K

Letoltheto PDF    PEDAGÓGUSAINK FOGADÓÓRÁI

 

OSZTÁLYTANÍTÓINK


Pál Kata Luca – 1.o. osztálytanító
Gulyás-Czibere Anikó
 – 2.o. osztálytanító

Fórizs Éva Aida – 3.o. osztálytanító
Kotormán Márta – 4.o. osztálytanító
Balogh Zsuzsa – 5.o. osztálytanító
Gondáné Paszternák Klára
– 6.o. osztálytanító, szabad vallás, a
Waldorf Szövetség elnöke
Farkas Enikő Diána
7.o. osztálytanító, szabad vallás, gyógypedagógus, diabétesz ellátásárt felelős

Hegedűsné Tóth Judit Klára 8.o. osztálytanító
Bornemissza Panna – 9.o. gimnáziumi osztálykísérő, biológia, kémia
Matusné Orbán Andrea – 9.o. gimnáziumi osztálykísérő, földrajz, művészettörténet, rajz-festés, tanszoba

Nagy Imre – 10.o. gimnáziumi osztálykísérő, matematika
Sóvágó Szilvia – 10.o. gimnáziumi osztálykísérő, magyar nyelv és irodalom

Kálmánné Csajbók Anikó 11.o. gimnáziumi osztálykísérő, angol
Marosvölgyi Tamás 12.o. gimnáziumi osztálykísérő, testnevelés, napközi
Varga Ildikó – 12.o. gimnáziumi osztálykísérő, magyar nyelv és irodalom, történelem
Juhászné Bartus Hédi Eszter – 13.o. gimnáziumi osztálykísérő, angol

 

SZAKTANÁRAINK


Aradiné Bagi Márta testnevelés, napközi, gyógytestnevelés
Balogh Judit Jázmin – ének-zene
Battai István
tánc, digitális kultúra
Gulyásné Felkai Ágnes Mária – német
Hajdu Noémi – euritmia
Juhász Árpád – dráma, kézművestanár
Dr. Juhászné Erdei Rita – német
Kis Tímea Rita – angol

Dr. Kozák Lajos – kertművelés
Kovács Ágnes Éva – napközi
Kovács Noémi – pszichológus
Nagy-Kabódi Dominika Andrea – angol
Nagyné Tóth Ágnes – ének-zene
Pénzes Bernadett Extra Lesson fejlesztő pedagógus
Tisch Ferenc – német
Veres Panna Ágota – német, napközi
Villon Gyöngyi Ildikó – tanszobás

ÓRAADÓ TANÁRAINK

Berettyán Lívia – euritmia
Elek-Korcsmáros Berta – fizika, matematika, digitális kultúra
Seres Szilvia
– kézművesség
Dr. Szalóki Melinda
– kémia
Tanki László
– digitális kultúra
Újvári Balázs – fizika

M U N K A T Á R S A I N K


Almási Sándorné (Ibolya) – konyhai kisegítő, takarító
Kissné Varga Piroska konyhai segítő, takarító
Somogyi Andrea – konyhai segítő, takarító

Tuncsik Katalin – konyhai segítő
Vince Viktória
takarító
Debrődi Simon – gondnok, karbantartó
Molnár Dániel – épületgondnok
Nyitrai Endre  épületgondnok, jelmes- és viselettáros
Orosz Dorka – pedagógiai asszisztens

Tömöriné Katona Hajnalka Anna iskolatitkár   (waldorf@napraforgoiskola.hu)
Zavaczki Gabriella  gazdasági ügyintéző, rendszergazda   (napraw@napraforgoiskola.hu)

 

K U R A T Ó R I U M


Szabó Péter – kuratóriumi elnök (6. oszt. szülő)
Agárdi Tamás (4., 10., 12. oszt. szülő)
Juhászné Bartus Hédi Eszter (szaktanár, 10.oszt. szülő)
Tanki László (2., 4., 5. oszt. szülő)
Tóris Éva Mária  (2., 8., 10. oszt. szülő)