Két pályamunkával 12.osztályos diákjaink, Antalka Gyopár, Dobi Boglárka és Bornemissza Ádám is részt vettek Ujvári Balázs fizikus, gimnáziumunk fizikatanára vezetésével a 30. Ifjúsági Tudományos és Innovációs Tehetségkutató Versenyen, ahol mindhárman kiválóan szerepeltek. Egyéni sikerük és elismerésük mellett részvételüknek köszönhetően iskolánk 1 millió forint pénzdíjban részesült, amelyet gimnáziumi projektekre használunk majd fel.

Az akadémiás díjkiosztón Dobi Bogi és Antalka Gyopár dicséretet kapott, Bornemissza Ádám egy másik iskolából való diákkal pedig a 2. helyezett lett, mellyel pénzjutalomban és +100 felvételi pontban részesült.
A Stockholmi Ifjúsági Víz Díj versenyen Bogi és Gyopár 3. lett, a döntő a Sándor palotában Áder János előtt zajlott.

Munkájukhoz, eredményeikhez ezúton is szívből gratulálunk!