TEHETSÉGSEGÍTŐ MENTORPROGRAM – CSINÁLJUK JÓ RITMUSBAN!

Pályázati azonosító: NTP-TSZM-22-0039
Kedvezményezett neve:
„Jó Ritmus” Művészeti Nevelésért Alapítvány
2022. július 01 – 2023. június 30.
Elnyert támogatás: 6.325.000 Ft

az Emberi Erőforrások Minisztériuma megbízásából az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő által az „Hazai és határon túli, tehetséggondozó tevékenységet végző szervezetek támogatása” címmel kiírt nyílt pályázatán.
 
A program célja: a 2016 óta kiemelt, kiváló tehetségpontként működő alapítványunk által végzett, a tehetséges tanulókat, fiatalokat támogató tehetségsegítő programok folyamatos működtetése, a tehetségsegítő hagyományok őrzése és gazdagítása, továbbfejlesztése. Kiemelt célunk a gimnazista korú, a művészeti és természettudományos, és idegen nyelvi területeken kiemelt tehetségeink segítése és gondozása egy mentori hálózat létrehozásával. Ennek célja a tehetségek beazonosítása, lehetőségeinek felkutatása (versenyek, ösztöndíja, kiállítási és bemutatkozási lehetőségek). A mentorhálózat által segített tehetségek bemutatkozása a két, város felé is nyitott rendezvényen, a Szent György-napi vásáron, valamint a DrámaNapon.