Kedves Waldor-iskolák, Érdeklődők és Résztvevők!
Szeretettel várjuk az új és régi érdeklődőket a Martin Keizer által vezetett művészeti műhelymunka következő alkalmára 2021. október 23-án (szombaton) 10–17 óra között.
Az egész évet átfogó 10 alkalmas műhelymunka címe: „Ember az evolúció örvényében”.
A kurzus alkalmanként is látogatható, így bármikor be lehet csatlakozni az alkotóműhelybe. A művészeti munka során alkalmazott különböző technikák (rajzolás, festés, agyagozás) segítenek megélni, megérteni a világ fejlődését és benne önmagunkat is. A munka során az alkotási folyamaton van a hangsúly, ezért előképzettség nem szükséges a részvételhez.
Martin Keizer lassan egy negyed évszázada él Magyarországon, és segíti tudásával a Waldorf-iskolák tanárainak és gyermekeinek fejlődését. A felnőtteknek útmutatást adó művészeti programsorozat 9. éve valósul meg különböző helyszíneken. Az idei 2021/2022 tanév során a Nyíregyházi Waldorf Iskola (Nyíregyháza, Kölcsey utca 8.) biztosít helyet a műhelynek.
Az éves munka további időpontjai:
2021. november 20., december 18., 2022. január 15., február 19., március 19., április 16., május 14., június 11.
A részvételi szándékod, illetve kérdéseidet az nyiregyhaziwaldorf@gmail.com e-mail címre tudod elküldeni.
A szellemi együttműködés lendületével várunk minden érdeklődőt szeretettel!
A szervező csapat