Iskolánk szeretettel várja a 2022/23-as tanév leendő első osztálya iránt érdeklődő családok jelentkezését. A leendő első osztály szervezése egész éven át tartó folyamat, számos rendezvényt, felnőtteknek szóló előadást, ismerkedési lehetőséget kínálunk az év során, és természetesen a gyerekeknek is lehetőséget biztosítunk arra, hogy ismerkedjenek az iskola hangulatával, találkozzanak a leendő osztálytársakkal és az osztálytanítóval.
Az osztály iránt érdeklődő szülők számára levelezőlistát hoztunk létre, amelyre folyamatosan várjuk a jelentkezéseket az iskola titkárságán:
Tömöriné Katona Hajnalka, iskolatitkár
Email: waldorf@napraforgoiskola.hu
Telefon:   +36-52/ 415-147,  +36-70/ 947-8527
Az elkövetkezőkben ezen a levelezőlistán értesítjük a családokat az aktuális rendezvényekről, programokról és a felvételi folyamat lépéssoráról.
Iskolánkról, a Waldorf-pedagógiáról és az elsős felvétel folyamatáról honlapunkon, valamint Facebook-oldalunkon érhetők el további, részletes információk.