Állatbarát Általános Iskola  2022” cím

 

Az „Állatvédelem gyerekeknek” szerkesztőbizottsága az Állatorvostudományi Egyetem Állatvédelmi, Jogi, Elemző- és Módszertani Központjának szakmai támogatásával általános iskolák számára az „Állatbarát Általános Iskola” és az „Év Állatvédő Általános Iskolája 2022″ címekért meghirdetett pályázatán iskolánk elnyerte az „Állatbarát Általános Iskola 2022” címet neves szakmai zsűri elbírálása alapján.
A pályázatra olyan általános iskolák jelentkezhettek, akik a 2021/2022 tanévben kiemelkedően sokat tettek az állatvédelemért, és arra törekednek, hogy beépítsék a felelős állattartást a nevelésbe változatos és kreatív programok segítségével, melyet rövid írásbeli bemutatáson túl képekkel kellett igazolni.

A cím érvényessége: 2022. június 03 – 2023. június 02.

A program támogatói:
Állatorvostudományi Egyetem Állatvédelmi, Jogi, Elemző- és Módszertani Központ
Baráthegyi Vakvezető és Segítő Kutya Iskola Alapítvány
Veszprémi Állatkert
Állatvédelem gyerekeknek