Eltelt a nyár, sokat küzdöttünk a szárazsággal. Bár a rendszeres öntözés ellenére sok bogyós gyümölcsű cserje, és számos fa, köztük majdnem az összes nyírcsemete is kiszáradt, de a zöldségeskertet sikerült életben tartani. Ontják termésüket a paradicsomok, a paprikák, a cukkinik, és rengeteg tojásgyümölcsünk is termett. Fűszernövényeink, cékláink és répáink is a betakartást várják. Állataink jól vannak, egy új csacsilánnyal, Borsikával bővült is a létszám, és egy új kutyánk, és cicánk is lett. A tanya már repesve várja a kertművelő diákjainkat, és minden kilátogató osztályt, szülőt.

Nagy köszönet a segítő kezekért kollégáknak, szülőtársaknak, gimis diákjainknak, aminek eredményeként lelkes munkával elkészült a jurta alapja! A héten a jurta összes eleme is megérkezett a NapraFarmra. Pár napon belül várható a jurtakészítők érkezése és a jurta felépítése.