AZ ÉV EMBERE EURÓPÁBAN 2015-BEN

Felix Finkbeiner sok millió fa ültetésével küzd bolygónk megmentéséért. A Reader’sDigest neki adományozta a huszadik Az év embere Európában díjat, így ő lett a legfiatalabb tagja annak a különleges társaságnak, amely azért tevékenykedik, hogy jobb hely legyen a világ.

A Plant for the Planet (Fákkal a Földért) kezdeményezést alapítója, Felix Finkbeiner még nem volt 10 éves, mikor kezdeményezésére 2007-ben elindult a mára nemzetközivé vált mozgalom. Hosszú távú célja, 2020-ig 1000 milliárd fa elültetése világszerte egyénileg vagy (iskolai) közösségekkel.
Ha saját magunk ültetünk, akkor a honlapon lehetőség van akár előre, akár utólag regisztrálni az általunk telepített fát, mellyel tagjaivá válhatunk a Fákkal a Földért közösségnek.

Itt olvashatsz róla részletesen:  ••••►