Az Antromedicart Egyesület nevében, Wagner Andrea, Dr. Szőke Henrik kérésre továbbítom az alábbi információkat:
„Kedves Szülők!  Egy 2021 augusztusában induló gyógyító képzésre szeretnénk felhívni a figyelmet. Az ANTROMEDICART – a magyarországi antropozófus gyógyító művészetért – Egyesület felvételt hirdet következő, negyedik képzésére.
Várjuk az antropozófus orvoslás iránt érdeklődő orvosok, fogorvosok, gyógyszerészek és egyetemi hallgatók, rezidensek; egészségügyi dolgozók (ápolók, védőnők…); pszichológusok és terapeuták jelentkezését.
Célkitűzéseink közé tartozik, hogy a Waldorf-iskolák és -óvodák közelében, a Waldorf-családok, -közösségek környezetében legyenek olyan antropozófus orvosok, akik a nyugati medicina vívmányait egy integratív, emberközpontú szemlélettel szeretnék kiegészíteni.
Mivel idén korlátozottak a találkozási lehetőségek, nyílt napot nem hirdettünk meg, de kérésre szívesen küldünk információs anyagot, linkeket, illetve Budapesten lehetőség lehet személyes konzultációra is néhány fő részvételével.  Bővebb információ a képzésről:
http://www.antromedicart.hu  és https://www.facebook.com/antromedicart.hu
Jelentkezés:  infoantromedicart@gmail.com