magánszemélyek részére⇒ FENNTARTÓI SZOCIÁLIS SZABÁLYZAT a 2020/21-es tanévre

BEIRATKOZÁSHOZ SZÜKSÉGES DOKUMENTUMOK
ISKOLÁNKBA JÁRÓ TANULÓK ESETÉBEN
(A 2021/2022-es tanév 1. osztályosai, illetve év közben érkező, új beiratkozók számára a dokumentumok a BEIRATKOZÁS 2021/22 LEENDŐ ELSŐSÖK / ÚJ BEIRATKOZÓK fülben találhatók! )

Kedves Szülők!

2021/22-es tanévre történő beiratkozás időpontja:
június 16. (szerda) 9-17 óráig – 1., 10., 11., 12. osztály
június 17. (csütörtök) 9-17 óráig – 2., 3., 4., 5. osztály
június 18. (péntek) 9-17 óráig – 6., 7., 8., 9. osztály

Helye: Napraforgó Waldorf Iskola (4028 Debrecen, Kút u. 19.) titkárság

A beiratkozáshoz az alábbi dokumentumokat kérjük leadni a titkárságon:

OTTHONI NYOMTATÁSNÁL:
A dokumentumot − megnyitása előtt − mindenképpen kérjük LETÖLTENI/LEMENTENI az adott fájlformátumban a saját számítóGÉPRE.
Ezt követően – a már lementett fájlt megnyitva – az űrlap megfelelően jelenik meg és kitölthető/nyomtatható és aláírható.

(Leendő tanulóink számára a dokumentumok a BEIRATKOZÁS 2021/22 LEENDŐ ELSŐSÖK / ÚJ BEIRATKOZÓK fülben találhatók! )

Kérjük, legyetek figyelemmel arra, hogy több nyomtatványt mindkét szülőnek/gondviselőnek alá kell írnia, ezek nélkül nem érvényesek. A kitöltött nyomtatványokat csak abban az esetben van módunkban átvenni, ha a nyomtatványokon a szülői felügyeletet gyakorló szülő(k)/gondviselő(k) teljes körűen aláírták.

Igazolás szükséges az ebédkedvezmény igénybevételéhez:
rendszeres gyermekvédelmi kedvezményben vagy gyermekvédelmi gondoskodás keretében nevelésbe vett gyermek esetében

⇒ FENNTARTÓI SZOCIÁLIS SZABÁLYZAT a 2020/21-es tanévre

BEIRATKOZÁSHOZ SZÜKSÉGES DOKUMENTUMOK
2021/2022-es tanév 1. osztályosai,
illetve év közben érkező, új beiratkozók számára

Kedves Szülők!

2021/22-es tanévre történő beiratkozás időpontja:
június 16. (szerda) 9-17 óráig – 1., 10., 11., 12. osztály
június 17. (csütörtök) 9-17 óráig – 2., 3., 4., 5. osztály
június 18. (péntek) 9-17 óráig – 6., 7., 8., 9. osztály

Helye: Napraforgó Waldorf Iskola (4028 Debrecen, Kút u. 19.) titkárság