Ismerkedés a Waldorf-iskolával

Mentés

Kedves Szülők!

A debreceni Napraforgó Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola szeretettel várja a 2017/18-as tanév 9. osztálya iránt érdeklődő családok jelentkezését.
A leendő kilencedik osztály szervezése a Waldorf-iskolában egész éven át tartó folyamat. Számos rendezvényt, felnőtteknek szóló előadást, ismerkedési lehetőséget kínálunk az év során, és természetesen a gyerekeknek is lehetőséget biztosítunk arra, hogy ismerkedjenek az iskola hangulatával, találkozzanak a leendő osztály-társakkal és az osztálytanítóval.
Az osztály iránt érdeklődő szülők számára levelezőlistát hoztunk létre, amelyre folyamatosan várjuk a jelentkezéseket az iskola titkárságán:

Tömöriné Katona Hajnalka, iskolatitkár
E-mail: waldorf@napraforgoiskola.hu
Telefon:   +36-52/ 415-147,  +36-70/ 947-8527

Az elkövetkezőkben ezen a levelezőlistán értesítjük a családokat az aktuális rendezvényekről, programokról és a felvételi folyamat lépéssoráról.
Iskolánkról, a Waldorf-pedagógiáról és a gimnáziumi felvétel folyamatáról hon-lapunkon, valamint Facebook-oldalunkon érhetők el további, részletes információk:
www.napraforgoiskola.hu

Debrecen, 2016. október 19.

Köszönettel és üdvözlettel:
Tisch Ferenc
Iskolaképviselő

gimn-tajekoztatoTajekoztato gimnazium 2Tajekoztato gimnazium 3

Tajekoztato átjelentkezés

Jelentkezesi lap melleklet 1

Jelentkezesi lap melleklet 2

felveteli-kerelem

Amennyiben érdeklődsz iskolánk iránt és szeretnél napra kész lenni az információkban, jelentkezz név, e-mail cím, telefonszám megadásával a waldorf@napraforgoiskola.hu e-mail címen a levlistánkra. A tárgyba kérjük beírni: ELSŐS REGISZTRÁCIÓ.

1. OSZTÁLYBA JELENTKEZÉS ESETÉN:

Iskolánkba való jelentkezés esetén az alábbiakat kérjük leadni iskolánk titkárságára 2017. február 15. 16.00 óráig:
– Jelentkezési lap, Felvételi kérelem és Nyilatkozat nyomtatott betűvel kitöltve;
– Anamnézist kézzel írott formában;
– pár hónapnál nem régebbi, lehetőleg egész alakos fénykép.

Letoltheto PDF   JELENTKEZÉSI LAP

Letoltheto PDF   FELVÉTELI KÉRELEM

Letoltheto PDF   NYILATKOZAT

Letoltheto PDF   KÉRDÉSSOR AZ ANAMNÉZISHEZ

Tájékoztatásul közöljük az érdeklődő szülőkkel, hogy a 2017/18-as tanévben nem indult el gimnáziumi osztályunk.
Amennyiben érdeklődsz 2018/19-es tanévi, leendő 9. évfolyamos, induló gimnáziumi osztályunk iránt és szeretnél napra kész lenni az információkban, jelentkezz név, e-mail cím, telefonszám megadásával a waldorf@napraforgoiskola.hu e-mail címen a levlistánkra. A tárgyba kérjük beírni: GIMIS REGISZTRÁCIÓ.

9. OSZTÁLYBA JELENTKEZÉS ESETÉN:

– Jelentkezési lap, Nyilatkozat nyomtatott betűvel kitöltve;
– Szülő és diák által kézzel írott motivációs levél;
– pár hónapnál nem régebbi, lehetőleg egész alakos fénykép.

Letoltheto PDF   JELENTKEZÉSI LAP

Letoltheto PDF   NYILATKOZAT