Kapcsolódj! Lépj szintet! Élj fenntarthatóan!

Időben szólunk, hogy készülhess, s szervezz magad mellé más csatlakozókat is: kapcsolódj a Föld Órája kezdeményezéshez 2019. március 30. , szombaton 20.30-tól, illetve az ezt megelőző hetekben az ehhez kapcsolódó kihívásokhoz!

Mi ez?
A WWF kezdeményezésére indított figyelemfelhívó akció, amihez magánszemélyként is csatlakozhatunk. A csatlakozók vállalják, hogy 2019. március 30-án, 20.30-tól egy órán keresztül kikapcsolnak minden elektromos fogyasztót a lakásukban, ezzel is kifejezve elköteleződésüket és szeretetüket bolygónk felé.

2019-ben a példamutatás ereje gondolatra is szeretnék felhívni a figyelmet a szervezők. Márciusig hetenként választhatunk ki olyan célokat, amelyekre figyelhetünk.

  1. hét fenntartható étkezés
  2. hét hulladékcsökkentés

A többi kihívásról, s magáról programról itt olvashatsz részletesebben: http://www.foldoraja.hu/. Akiknek ez külön segítséget jelent, ezen az oldalon személyes vállalásokat is tehetnek.

Jó lekapcsolódást!

Zöld üdvözlettel: a Bocskorszíj Társaság

Letoltheto PDF    ZÖLD KIHÍVÁSOK  2018/19-26 – FÖLD ÓRÁJA

TOVÁBBI ZÖLD KIHÍVÁSOK   ••••►