PÁLYÁZATI KIÍRÁS TANÁRI ÁLLÁSRA

A Napraforgó Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és AMI tanárfelvételt hirdet az alábbi szakokon:
Középiskolai fizika-, kémia-, informatikatanár

Folyamatosan bővülő iskolánkban 2018 szeptemberében indul a 9. osztály, ezt követően felmenő rendszerben, évenként újabb osztállyal teljesül ki az ötosztályos gimnázium, amely 13. évben az állami érettségi vizsga letételével zárul.
Épülő gimnáziumi tagozatunkhoz keresünk olyan, akár pályakezdő kollégákat, akik érdeklődnek a Waldorf-pedagógia iránt és szívesen lennének részesei ennek a fejlődési folyamatnak.
Iskolánk jelenleg egy jól összeszokott tanári karral működik, sokat egyeztetünk, összehangoljuk a tantárgyakat, számunkra az iskola sokkal inkább hivatás, mint munkahely, ahol felnőttként sokat tanulunk egymástól.
A belépő új kollégát, kollégákat ebbe a közösségbe várjuk, akár egy-, akár többszakosként, felmenő rendszerben emelkedő óraszámokkal.

Óraszámok 2018. szeptember 1-i kezdéssel:
Fizika 1 epocha tömbösítve 30 óra, 3 hét kb. heti 1 órának felel meg (felmenő rendszerben 4 évfolyamon)  4 év múlva heti 4 óra.
Kémia 1 epocha tömbösítve 30 óra, 3 hét kb. heti 1 órának felel meg (felmenő rendszerben 4 évfolyamon)  4 év múlva heti 4 óra.
Informatika 1,5 óra / hét (felmenő rendszerben 4 évfolyamon)  4 év múlva heti 6 óra.
Minden tantárgynál előnyt jelent a Waldorf-pedagógiai képesítés, vagy Waldorf-iskolai gyakorlat.
További részletek az iskoláról és a Waldorf-pedagógiáról:
www.nefmi.gov.hu/letolt/kozokt/kerettanterv/mk68/waldorf_isk_kerettanterv.rtf

A pályázathoz kérjük csatolni:

1. A diploma másolatát, esetleges egyéb képzettségek másolatát.
  2. Egy kézzel írott, fényképes motivációs levelet, amelyben leírja, hogy miért érdeklődik a Waldorf-pedagógia iránt, milyen személyes fejlődési lehetőséget lát a Waldorf-közösséghez való csatlakozásban.
  3. Kérjük, fogalmazza meg legfontosabb kérdéseit is.

Bérezés a pedagógus bértáblának megfelelően.
Leadási határidő: 2018. április 30.
Cím: Napraforgó Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és AMI
4029 Debrecen, Eötvös utca 46-48.
Az írásbeli pályázatok beérkezését követően május 2-8. között személyes beszélgetésre invitáljuk a kiválasztott jelentkezőket.

Debrecen, 2018. 04. 06.

A Napraforgó Waldorf Iskola Tanári Kollégiuma