Kedves Waldorf-iskolánk iránt érdeklődő Szülők!

Ezúton várunk Benneteket a 2018. november 21-i NYÍLT NAPunkra.
Ezen a tanítási napon a reggeli főoktatásra (8:00-9:40), illetve az első szakórára (10.00-10:45) lehet bejelentkezni.
Ezúton is kérünk Benneteket a pontos érkezésre, és a gyerekek megszokott órai világának, ritmusainak tiszteletben tartására.

11 órától közös beszélgetésre és tapasztalatcserére kerül majd sor, amelyen szintén számítunk a részvételetekre. A beszélgetés vezetői: Kotormán Márta (a leendő 1. osztály osztálytanítója), valamint Kovács Ágnes Éva (6.o. osztálytanító).

₪ A meghirdetés iskolánk iránt érdeklődő, még iskolánkba nem járó gyermekek szüleinek, vagy gimnáziumunk iránt érdeklődőknek szól.  ₪

A nagy érdeklődésre való tekintettel az óralátogatás regisztrációhoz kötött!

A regisztrációhoz az alábbi online felületre kell belépni:
₪ ₪    R E G I S Z T R Á C I Ó    ₪ ₪

A saját adatok megadása után tekintsd át órakínálatunkat,
majd ellenőrizd le, van-e még szabad hely a látogatni kívánt óránál.
Kérjük, csak abban az esetben jelölj be egy órát, ha a táblázat szerint van szabad hely az adott óránál.
(Amennyiben a szabad férőhelyek számánál 0 szerepel és mégis megjelölöd a tanórát, a regisztráció automatikusan törlésre kerül.)

Megértéseteket és együttműködéseteket köszönjük! Várunk szeretettel a nyílt napon!

Napraforgó Waldorf Iskola