Kedves Közösségünk!

Örömmel értesítünk Benneteket arról, hogy Polihisztorképző a Napraforgó Waldorfban projektcímmel az iskolánkat fenntartó „JÓ RITMUS” Alapítványt az Emberi Erőforrások Minisztériuma, az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő és a Nemzeti Tehetség Program 1.386.000 Ft vissza nem térítendő támogatásban részesítette.

A pályázat célja: A hazai és határon túli köznevelési intézményekben, iskolai rendszerű szakképzést folytató intézményekben működő komplex tehetséggondozó programok támogatása.

Pályázati azonosító: NTP-KNI-20-0026

Célunk: A 60 órás, komplex tehetségfejlesztő projekt a reneszánsz művészet tematikája köré épül, és tanórán kívüli foglalkozásokon szeretné elmélyíteni a tanulók tudását, érdeklődését.
A programsorozat nyitó eseménye a „Reneszánsz nap”, gerince a „Mátyás király udvarában” c. színdarab előadása, záró aktusa pedig egy kiállítás, ahol a tanulók és alkotásaik szerepelnek. A program komplexitását a művészettörténet, rajz, zene, tánc összekapcsolása adja.