Szeretettel várunk minden érdeklődőt A Tánc Világnapja (április 29.) alkalmából megrendezett ingyenes család-barát programra, a Nagy táncválasztóra a Debreceni Művelődési Központban 2019. április 28-án 10 és 16 óra között.

A Táncpedagógusok Országos Szövetsége és a Magyar Táncművészeti Egyetem kezdeményezésére, az idén hagyományőrző jelleggel, Nagy Táncválasztó 2019. programot szervezünk az ország hat nagyvárosában, közöttük Debrecenben.
A szabadidő kellemes és hasznos eltöltése mellett a rendezvény célja, a családok, korosztályok kapcsolatrendszerének megújítása és erősítése. Szeretnénk létrehozni egy olyan rendezvényt, amely felhívja a figyelmet a tánc műfaj sokszínűségére a művészetekkel való kapcsolódásának lehetőségeire.

Táncolni jó, a tánc feltölt, megmozgatja a testet, a lelket. A zenével karöltve akusztikusan, vizuálisan egy egészen komplex élményt nyújt, kitágítja a határokat, megmozgatja a memóriát.     ••••►

Holb Ibolya
A Nagy táncválasztó 2019. program debreceni koordinátora.