Kedves Közösségünk!

Az idei nyáron iskolánk ad otthont a Martin Keizer művészeti tábornak, valamint szeptembertől a következő tanévet átölelve havonta egy szombati napon a Martin-kurzusnak. Nagy örömünkre olyan témánk lesz a tábor ideje alatt, amelyre bárki érkezhet, nem előfeltétel a korábbi képzéseken való részvétel:

„ÖNNEVELÉS A HÉT ÉLETFOLYAMAT ÁLTAL” MŰVÉSZETI MŰHELY
Időpontja: 2018. július 27-30.
Helye: Napraforgó Waldorf Iskola, Debrecen

Technikák: formarajz, festés, lazúrozás, szénrajz, agyagozás.

A képzés 3 éves ciklusban mozog, Debrecenen kívül Hámor és Nyíregyháza vesz részt a keleti régió Martin-képzéseinek lebonyolításában, éves váltásokban. A táborok iránt más városok Waldorf-közösségei is nyitottak, a műhelyben megfordultak már szolnoki, szegedi, kecskeméti iskolákból is alkotó szülők, pedagógusok, külsős érdeklődők.

Jelentkezés: martintabor2018@gmail.com
JELENTKEZÉSI LAP

Várunk szeretettel minden alkotni, önmagát jobban megismerni vágyó érdeklődőt!

Napraforgó Waldorf Iskola