Martin Keizer holland származású, évek óta Magyarországon élő művészetterapeuta, aki hosszú évek óta segíti a Waldorf-óvónőképzés, -tanárképzés, a Waldorf-közösségek életét, munkáját.
Ebben az évben újra Debrecenben tartja képzéseit havi egy alkalommal szombati napokon.
Az antropozófiai alapú művészetterápia kurzus témája évről évre változik, de bármi legyen is a fő téma, a résztvevők minden alkalommal hatalmas segítséget kapnak önismereti munkájuk folytatásához, vagy épp annak elkezdéséhez különböző témák, technikák, anyagok segítségével.
A kurzus idei témája Martin ajánlásában:
„Szeretet és Bölcsesség lelki és földi világban. A szeretet és a bölcsesség felismerése magunkban azt jelenti, hogy az életfolyamatokban a bennünk levő kettősség által megtaláld az „arany középutat”. Művészeti gyakorlatok mint segítség a mindennapi életünkben, a munkánkban.”
Ára: 4500 Ft/alkalom. A kurzus alkalmanként is látogatható, de érdemes végigkövetni az egész ívét.
Az első alkalom szeptember 22. (szombat) 10-17 óráig.
Előképzettség nem szükséges.

Gyere és tapasztald meg! Érdemes!
A szellemi együttműködés lendületével várunk minden érdeklődőt szeretettel!