A héten lezárultak jótékonysági gyűjtéseink.

December 13-án 2. osztályosaink adták át hivatalosan a gyűjtést szervező projektfelelősnek az állami gondozott gyerekeket segítő és támogató Bihari Állami Gondozottak Egyesületének jótékonysági csokigyűjtő akciója által gyűjtött csokiadományokat, melyek bele sem fértek az adományládába, túlcsordultak a dobozból.    ••••►

Kis Tímea és a 3. osztályosok Böjte Csaba nagyszalontai árvaházának és az érmihályfalvi (Gálospetri) gyermekotthon megsegítésére szervezett gyűjtési akciója során összegyűlt tisztítószereket, könyveket, játékokat, ruhaneműket az osztálytanító a gyermekekkel, szülőkkel együtt személyesen szállította el december 17-én az árvaházak számára, ahol nagy örömmel fogadták őket.     ••••►
Szombaton a szülők egy része már válogatott, dobozolt és lélekben készült az utazásra.
Az adományok egyik része a Gálospetriben lévő, 25 mélyszegénységből jött gyermeknek otthont adó árvaházba, nagyobb része pedig Nagyszalontára került, ahol 9 családban kb. 110 gyerek él.
Minkét helyen nagyon jó szívvel fogadták az adományokat, kedvesek, vendégszeretők voltak, szívesen vették a látogatást.
Összességében azt gondoljuk, hogy nagyon hasznos volt a kezdeményezésünk: az adományok jó helyre kerültek!

A gyűjtést szervezők nevében is nagyon köszönjük önzetlen felajánlásaitokat!