A héttagú szülői csapat szeptember óta nagyon sokat fejlődött. A tavalyiak már rutinnal tanították be az új tagokat. Sok nevetés jellemzi a szerda reggeleinket, és már ezért érdemes összehangolódnunk a csengettyűk által. Két meghívásnak tettünk eleget a héten. A Kenézy Kórház kápolnájában tettünk szolgálatot, ahol a nappali betegek és a bent lakók is meghallgattak bennünket. Örömmel a szívükben távoztak, jó volt egy szép nap lehetőségét átadni nekik.

Az Újkerti Közösségi Házban az Adventre Hangolva című kiállítás megnyitóján zenéltünk. A közönség nagyon kíváncsi volt ránk, már azt is nagy érdeklődéssel figyelték, ahogyan kipakoltuk a 45 csengettyűt, mert nem láttak még ilyet. Nagy sikerünk volt, még CD-t is szerettek volna vásárolni tőlünk!         ••••►

A legnagyobb siker persze az együttes tagjaié, akik hazavitték magukban az átélt élményeket, a gyakorlás összes türelmét, a fellépés előtti izgalmat, és a közönség tapsát. Ezek éltető élmények.

Jázmin néni