Kedves Motollás Barátaink!

Elkövetkezett az „állatok farsangja”: már a Disznót követően a Patkány esztendejében járunk, a farsangi időszakot pedig a Vízöntő, azaz a Majom havában zárjuk. Február 15-én tartjuk hagyományos motollás farsangi mulatságunkat a DMK Homokkerti Közösségi Házában. 

Táncos vendégeink a Forgórózsa Táncegyüttes színeiben érkeznek, az ő vezetésükkel moldvai farsangi játékok, gyermektáncház várja apraját-nagyját, a talpalávalót a Musama zenekar biztosítja. Farsangi kézműves sarok szolgálja az alkotni vágyókat, kiszebábut tömünk, majd meg is gyújtjuk, hogy futásra bírjuk a telet.
Este moldvai mulatsággal zárunk a Forgórózsa táncosaival, muzsikál a Musama.  

Farsangra való tekintettel kéretik a maskarás megjelenés: itt az idő az „alakoskodásra”, most büntetlenül megtehetjük!

Farsang farka közeledtével nem vetünk meg semmilyen jóféle hazai finomságot, hiszen Cibere vajda már lesben áll sovány kosztjával…

Szeretettel vár Benneteket:
a Motolla vezetősége