EFOP-1.8.5-17.2017-00210
Menő menza a Napraforgó Waldorf Iskolában

Természet és tudomány
Kökéndy Ákos előadása az érzékszervek szerepéről az ember életében,
a hétköznapok és a természettudomány kapcsolatáról

Iskolánk a Szülők Iskolája előadássorozat meghívott előadójaként a Menő Menza pályázat jóvoltából kérte fel Kökéndy Ákost, meséljen mai életvitelünkről, az EGÉSZségről – érzékszervi tapasztalásról – számítógépről – természetről.
Reméljük, hogy sokan megtisztelitek majd figyelmetekkel 2018. október 12-én (pénteken) 17 órától.
Előadásának címe: Természet és tudomány, avagy „az érzékszervek szerepe az ember életében, a hétköznapok és a természettudomány kapcsolata.
Kökéndy Ákos több mint húsz éve Waldorf-tanár, osztálytanító. Kémiatanárként végzett az ELTÉ-n, de az egész világot tanítja a gyerekeknek. Nem is tanítja, inkább feltárja a világ és az élet csodáit a még oly kíváncsi és érdeklődő kis emberpalánták számára, az életkori sajátosságaiknak legmegfelelőbb eszközökkel. A Waldorf-pedagógiával kapcsolatos hazai képzések és továbbképzések rendszeres előadója. Tartott már jótékonysági anatómia előadást, szerkesztett elektronikus könyvet, a Pesthidegkúti Waldorf Iskolában a ParenTED projekt beindítása is az ő nevéhez kötődik.”
Kedvcsinálónak pedig ITT olvashatjátok egy cikkét.