Szeptember végén 2 nap erejéig Bodaszőlőn jártunk (erdei) iskolába. Alig néhány kilométerre Debrecentől egy csodálatos kis világba csöppentünk, ahol kristálytiszta a levegő, csend van (vagyis volt, míg meg nem érkeztünk), kis focipálya, nagy erdő, játszótér várt bennünket. Délelőtt tanultunk kicsit, aztán a tudással felvértezve belevetettük magunkat az önfeledt játékba. Bebarangoltuk az erdei iskolához tartozó erdőt, gyűjtöttünk faleveleket, elszekereztünk a közeli vaddisznókhoz és őzekhez, fociztunk, bogarakat figyeltünk, hatalmas várat építettünk faágakból, éjszakai túráztunk és este persze jó sokáig nem akartunk elaludni. A friss levegőtől és a sok játéktól olyan jó étvágyunk kerekedett, hogy Pirike néni megtapsolta volna az osztályt evés után!

Balogh Zsuzsa
(1.o. szülő)

2017.09.25-26. Fotomontazs Bodaszőlő 2.o