Kedves Családok, Felnőttek!

Mint azt tudjátok, iskolánkban újraindult a felsőtagozat a gimnazistáink jelenlétével. Ennek kapcsán szeretnénk feleleveníteni egy régi hagyományunkat, miszerint a kilencedik osztály egy ünnep keretében, egy báli forgatagban tehet meg egy nagy lépést a felnőtté válás előszobájába. Ez a „Beavató bál” egy átmeneti rítus, amelyhez a keretet mi felnőttek teremtjük meg.
Ehhez a különleges báli hangulathoz kapcsolódóan született meg az a gondolat, hogy akik szeretnének részesei lenni a báli varázslat felemelő pillanatainak, és a hangulat emelkedésével a táncparkettet is szeretnék kihasználni, valamint addig szívesen járnának hetente egy alkalommal közös táncgyakorlásra, ezt most megtehetik!
Jelentkezési határidő és az első alkalom: 2018. október 1. (hétfő).
Helye: Euritmia/Táncterem
Létszám: 10-30 fő  
Szeretettel: Battai István / Batka „bácsi”