Tudatszint minőségek tükröződése a 12 színben.
Tudatfejlődés az individuumban, tudatfejlődés az emberiségben kultúrkorszakokon át. Egészség-betegség.

Az Ujváry Éva Collot festésterapeuta és dr. Kiss Éva Zsuzsanna antropozófus orvos vezetésével szerveződő szemináriumok Waldorf-pedagógusokat és -szülőket szólít meg.
Az egész napos rendezvény keretén belül lehetőség nyílik megismerkedni a Waldorf-iskolák és -óvodák pedagógiájával. Színes, élményekben gazdag programot kínálunk, melynek során az érdeklődők közvetlen betekintést kapnak a Waldorf-intézmények világába. A bemutatók és előadások mellett a látogatók aktív résztvevői lehetnek különböző foglalkozásoknak, melyek során közvetlen tapasztalatokat is szerezhetnek a Waldorf-pedagógia sajátos művészeti nevelési eszközeiről és módszereiről. Emellett mintegy vásárszerűen bemutatkoznak a Waldorf-mozgalom szereplői: iskolák, óvodák, pedagógus-képzések, Waldorf-diákok és -szülők szervezetei.

Időpontok: január 26, február 23., március 30., április 27., május 18., június 8. szombatonként 9.30-16 óráig
Helyszín: Budapest, Bláthy Ottó u. 41.
A szemináriumon való részvételhez előzetes tapasztalás nem szükséges.
Ízelítőül a bemutatókból és az előadásokból:   ••••