Bár a drámanapokat a közelgő év vége hangulata lengte át, az egész évben végzett munkára rátekintés lehetőségét is hordozták az előadások, mivel megadták az év esszenciáját. S ez az esszencia könnyed, mosolygós, játékkal, önálló ötletekkel teli.
Megható látni és kísérni, ahogy az 1. osztályos egységből megérkezünk a 9. osztály egyéniségéig. Bár ez pedagógiai munka, s nem a kiváló dráma létrehozása, bemutatása a cél, hanem a folyamat átélése, mégis kiváló előadások élményével lettünk gazdagabbak.
Sokakkal együtt sírtunk-nevettünk, s közben izgultunk a gyerekek öröméért, s épültünk-tisztultunk az előadások alatt.
Köszönet minden gyermeknek, az osztálytanítónak, az osztályok művészeti munkáját segítő drámapedagógusoknak, szülőtársainknak, hogy engedték a gyerekeknek, s nekünk nézőknek megélni az önmegvalósítás drámapedagógiai útjának örömét.

DRÁMAELŐADÁSOK KÉPEKBEN