Egy látványos, sok mosollyal, találkozással, napsütéssel és tavaszi záporral, és izgalmas programokkal teli napot élhettünk meg közösen Szent György-nap alkalmából, melynek központi témája a Waldorf-mozgalom 100. születésnapja és ehhez kapcsolódóan a Méhek éve volt.
Aznap egy felbolydult méhkashoz hasonlított iskolánk is, hiszen újra nagyra nyitotta kapuit, hogy megmutassuk magunkat az érdeklődőt számára.
Aki betért hozzánk és a vásárban elfogadott pénzeszközzel (fabatkával) fizetett a finom falatokért, a frissítő italokért, a kalandos és kézműves programokért − az mind hozzájárult a kiépülő gimnáziumunk eszköztárának bővítéséhez, …hiszen gimnáziumot és ezzel együtt iskolát építünk! A méhekhez hasonlóan évek óta apró, tudatos lépésekkel…
Köszönjük mindenkinek az együtt töltött órákat, a rengeteg tárgyi és természetbeni önkéntes felajánlást, és az égieknek a szép időt!

10. SZENT GYÖRGY-NAPI FORGATAG KÉPEKBEN

…ÉS FILMKOCKÁN