⇒ FENNTARTÓI SZOCIÁLIS SZABÁLYZAT a 2020/21-es tanévre

BEIRATKOZÁSHOZ SZÜKSÉGES DOKUMENTUMOK
ISKOLÁNKBA JÁRÓ TANULÓK ESETÉBEN
(A 2020/2021-es tanév 1. osztályosai, illetve év közben érkező, új beiratkozók számára a dokumentumok a BEIRATKOZÁS 2020/21 LEENDŐ ELSŐSÖK / ÚJ BEIRATKOZÓK fülben találhatók!)

Kedves Szülők!

2020/21-es tanévre történő beiratkozás időpontja:
június 15. (hétfő) 9-17 óráig – 1. és 2. osztály
június 16. (kedd) 9-17 óráig – 3., 4., 5. osztály
június 17. (szerda) 9-17 óráig – 6., 7. osztály
június 18. (csütörtök) – 8., 9., 10., 11. osztály

Helye: Napraforgó Waldorf Iskola (4028 Debrecen, Kút u. 19.) titkárság

A beiratkozáshoz az alábbi dokumentumok szükségesek:

OTTHONI NYOMTATÁSNÁL:
A dokumentumot − megnyitása előtt − mindenképpen kérjük LETÖLTENI/LEMENTENI az adott fájlformátumban a saját számítóGÉPRE.
Ezt követően – a már lementett fájlt megnyitva – az űrlap megfelelően jelenik meg és kitölthető/nyomtatható és aláírható.

(Leendő tanulóink számára a dokumentumok a BEIRATKOZÁS 2020/21 LEENDŐ ELSŐSÖK / ÚJ BEIRATKOZÓK fülben találhatók!)

Kérjük, legyetek figyelemmel arra, hogy több nyomtatványt mindkét szülőnek/gondviselőnek alá kell írnia, ezek nélkül nem érvényesek. A kitöltött nyomtatványokat csak abban az esetben van módunkban átvenni, ha a nyomtatványokon a szülői felügyeletet gyakorló szülő(k)/gondviselő(k) teljes körűen aláírták.

Igazolás szükséges az ebédkedvezmény igénybevételéhez:
rendszeres gyermekvédelmi kedvezményben vagy gyermekvédelmi gondoskodás keretében nevelésbe vett gyermek esetében.

⇒ FENNTARTÓI SZOCIÁLIS SZABÁLYZAT a 2020/21-es tanévre

BEIRATKOZÁSHOZ SZÜKSÉGES DOKUMENTUMOK
2020/2021-es tanév 1. osztályosai,
illetve év közben érkező, új beiratkozók számára