ÁLLÁSAJÁNLATOK

PÁLYÁZATI KIÍRÁS NAPKÖZIS TANÁRI ÁLLÁSRA

A Napraforgó Waldorf Általános Iskola Gimnázium és AMI napközis tanárt keres a 2017/18-as tanévre 2017. szeptember 1-jei belépéssel, határozott idejű szerződéssel, 18 órás, részmunkaidős állásra.
A munkakör betöltésének feltételei:
– tanári diploma,
– minimum öt év szakmai gyakorlat,
– Waldorf-pedagógiai tapasztalat,
– terápiás végzettség és tapasztalat művészeti területen.
Díjazás: Kjt. szerint
A pályázat önéletrajzi részéhez kérünk egy kézzel írott motivációs levelet.
Határidő: 2017. augusztus 15.
A pályázat elbírálása várhatóan: 2017. augusztus 25.
Postázási cím: Napraforgó Waldorf Iskola, 4028 Debrecen, Kút utca 19.

2017. július 27.

INTÉZMÉNYVEZETŐI PÁLYÁZAT

A Napraforgó Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és AMI (4029 Debrecen, Eötvös utca 46-48.) iskolaképviselőt (intézményvezetőt) keres.
A munkakör ellátásának feltételei:
– a Köznevelési törvény 3. sz. mellékletében felsorolt egyetemi szintű tanári végzettség,
– pedagógus szakvizsga keretében szerzett intézményvezetői szakképzettség,
– legalább 5 év Waldorf-pedagógus munkakörben szerzett szakmai gyakorlat
– Waldorf-pedagógus végzettség előnyt jelent.
Juttatások: Kjt. szerint.
Jelentkezni folyamatosan a waldorf@napraforgoiskola.hu email-címen a következő dokumentumok benyújtásával lehet:
– motivációs levél,
– szakmai önéletrajz,
– végzettséget igazoló dokumentumok.
A jelentkezés folyamatos.

Napraforgó Waldorf Iskola Tanári Kollégiuma
Jó Ritmus Alapítvány Kuratóriuma

2016. augusztus 30.